Advanced Custom - en to nl translation catalogue (103 entries)

note: Description of the plugin
en: Generates theme code for ACF Pro field groups to speed up development.
nl: Genereert themacode voor ACF Pro veldgroepen om de ontwikkeling te versnellen.

note: Author of the plugin
en: Hookturn with Ben Pearson
nl: Hookturn met Ben Pearson

en: It appears you have more than one version of the <strong>Advanced Custom Fields: Theme Code</strong> plugin activated. To avoid conflicts <strong>all versions</strong> of this plugin have been deactivated.
nl: Het lijkt erop dat je meer dan één versie van de plugin <strong>Advanced Custom Fields: Theme Code</strong> hebt geactiveerd. Om conflicten te voorkomen zijn <strong>alle versies</strong> van deze plugin gedeactiveerd.

en: Please activate your preferred version.
nl: Activeer de versie van je voorkeur.

en: Theme Code
nl: Thema Code

note: translators: %s: Field type
en: Upgrade to ACF Theme Code Pro for `%s` field support.
nl: Upgrade naar ACF Theme Code Pro voor '%s' veldondersteuning.

note: translators: %s: Hookturn URL
en: Visit %s for more information.
nl: Bezoek %s voor meer informatie.

note: translators: %s: Field type
en: The `%s` field type is not supported in this version of the plugin.
nl: Het veldtype '%s' wordt niet ondersteund in deze versie van de plugin.

note: translators: %s: Hookturn URL
en: Contact %s to request support for this field type.
nl: Neem contact op met %s om ondersteuning aan te vragen voor dit veldtype.

en: Copy to clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Create some fields and publish the field group to generate theme code.
nl: Maak enkele velden en publiceer de veldgroep om themacode te genereren.

en: Location
nl: Locatie

en: Select a location to see the relevant theme code
nl: Selecteer een locatie om de relevante themacode te zien

en: Select
nl: Selecteren

note: translators: %s: Location type
en: Upgrade to ACF Theme Code Pro for `%s` location support.
nl: Upgrade naar ACF Theme Code Pro voor '%s' locatie ondersteuning.

en: Alternatively add a Post or Page option to the Location Rules for this field group.
nl: Je kunt ook een bericht- of paginaoptie toevoegen aan de locatie regels voor deze veldgroep.

en: Upgrade to
nl: Upgrade naar

en: User Variables
nl: Gebruikersvariabelen

en: Attachment Variables
nl: Bijlage variabelen

en: Taxonomy Term Variables
nl: Taxonomie term variabelen

en: Comment Variables
nl: Reactie variabelen

en: Widget Variables
nl: Widget variabelen

en: Block Template
nl: Blok template

en: Settings
nl: Instellingen

note: translators: %s: ID
en: Define attachment %s
nl: Definieer %s bijlage

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of attachment to be queried
nl: Vervang %1$s door %2$s van de bijlage om op te zoeken

note: translators: 1: ID 2: attachment.php
en: Example: Get attachment %1$s (for use in %2$s)
nl: Voorbeeld: bijlage %1$s ophalen (voor gebruik in %2$s)

en: No registered block selected.
nl: Geen geregistreerd blok geselecteerd.

note: translators: %s: >
en: 1. Go to the Custom Fields %s Tools page and use the Register ACF Blocks or Options Page tool
nl: 1. Ga naar de pagina Aangepaste velden %s tools en gebruik het gereedschap ACF blokken of optiepagina registreren

en: to generate the code for registering a new block.
nl: om de code voor het registreren van een nieuw blok te genereren.

en: 2. Add the block registration code to your theme.
nl: 2. Voeg de blok registratiecode toe aan je thema.

en: 3. Select your new block in the Locations meta box on this page and
nl: 3. Selecteer je nieuwe blok in de meta box Locaties op deze pagina en

en: hit Update on this field group
nl: klik op Update op deze veldgroep

en: Block template file
nl: Blok template bestand

en: The block settings and attributes.
nl: De blokinstellingen en attributen.

en: The block inner HTML (empty).
nl: Het blok binnen HTML (leeg).

en: True during AJAX preview.
nl: Waar tijdens AJAX voorbeeld.

en: The post ID this block is saved to.
nl: Het bericht ID waarin dit blok is opgeslagen.

note: translators: %s: "anchor"
en: Create id attribute allowing for custom %s value.
nl: Maak it id attribuut waarmee aangepaste %s waarde mogelijk is.

note: translators: 1: "className" 2: "align"
en: Create class attribute allowing for custom %1$s and %2$s values.
nl: Maak het class (klasse) attribuut waarmee aangepaste %1$s en %2$s waarden mogelijk zijn.

en: Add styles that use ACF values here
nl: Voeg hier stijlen toe die ACF waarden gebruiken

note: translators: %s: ID
en: Define comment %s
nl: Definieer %s reactie

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of comment to be queried
nl: Vervang %1$s door %2$s van de reactie om op te zoeken

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed comment %s
nl: Definieer reactie voorvoegsel %s

note: translators: %s: 'category'
en: Define taxonomy prefix eg %s
nl: Definieer taxonomie met voorvoegsel, bijvoorbeeld %s

note: translators: %s: 'term'
en: Use %s for all taxonomies
nl: Gebruik %s voor alle taxonomieën

note: translators: %s: ID
en: Define term %s
nl: Definieert term %s

note: translators: 1: NULL 2: ID 3: '123'
en: Replace %1$s with %2$s of term to be queried eg %3$s
nl: Vervang %1$s door %2$s van de term om op te zoeken, bijv %3$s

note: translators: %s: ID
en: Example: Get the term %s in a term archive template
nl: Voorbeeld: de term %s ophalen in een template voor een termarchief

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed term %s
nl: Definieer %s

note: translators: %s: ID
en: Define user %s
nl: Definieer gebruiker %s

note: translators: 1: NULL 2: ID
en: Replace %1$s with %2$s of user to be queried
nl: Vervang %1$s door %2$s van de gebruiker om op te zoeken

note: translators: %s: ID
en: Example: Get %s of current user
nl: Voorbeeld: %s van de huidige gebruiker ophalen

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed user %s
nl: Definieer gebruiker met voorvoegsel %s

note: translators: %s: ID
en: Define widget  %s
nl: Definieer widget %s

note: translators: 1: NULL 2: ID 3: 'pages-2' 4: $args['widget_id']
en: Replace %1$s with %2$s of widget to be queried eg %3$s or %4$s
nl: Vervang %1$s door %2$s van de widget om op te zoeken, bijvoorbeeld %3$s of %4$s

note: translators: %s: ID
en: Define prefixed widget %s
nl: Definieer widget met voorvoegsel %s

en: Register ACF Blocks or Options Pages
nl: ACF blokken of optiepagina's registreren

note: translators: %s: functions.php
en: The code generated below will need to be included in your %s file (or similar).
nl: De onderstaande code moet worden opgenomen in je %s bestand (of iets dergelijks).

en: Block
nl: Blok

en: Options
nl: Opties

en: Block Name
nl: Bloknaam

en: Register
nl: Registreer

en: block
nl: blok

en: A custom
nl: Een aangepaste

en: Register a Gutenberg Block
nl: Registreer een Gutenberg blok

en: Page Name
nl: Paginanaam

en: Register an Options Page
nl: Een optiepagina registreren

note: translators: %s: clone field name
en: Warning: Clone %s has no fields selected
nl: Waarschuwing: kloon %s heeft geen velden geselecteerd

note: translators: %s: layout name
en: Warning: Layout %s has no sub fields
nl: Waarschuwing: lay-out %s heeft geen sub-velden

en: No layouts found
nl: Geen lay-outs gevonden

en: No rows found
nl: Geen rijen gevonden

note: translators: %s: repeater field name
en: Warning: Repeater field %s has no sub fields
nl: Waarschuwing: Repeater veld %s heeft geen sub-velden

note: translators: 1: version name 2: changelog link opening tag 3: new version 4: changelog link closing tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar; %2$sbekijk de versie%3$s details%4$s.

note: translators: 1: version name 2: changelog link opening tag 3: new version 4: changelog link closing tag 5: update link opening tag 6: update link closing tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar; %2$sbekijk versie%3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl: Je hebt geen toestemming om de plugin updates te installeren

en: Error
nl: Fout

en: Theme Code Pro License
nl: Thema Code Pro licentie

en: Theme Code Pro
nl: Thema Code Pro

en: To unlock updates please enter your license key, save it and then activate it.
nl: Om updates te ontgrendelen, voer je je licentiesleutel in, sla je deze op en activeer je deze vervolgens.

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Enter your license key.
nl: Voer je licentiesleutel in.

en: Save License Key
nl: Licentiesleutel opslaan

en: License Status
nl: Licentie status

en: Active
nl: Actief

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: Inactive
nl: Inactief

en: Activate license to enable plugin updates.
nl: Activeer de licentie om plugin updates in te schakelen.

en: Activate License
nl: Activeer licentie

en: An error occurred, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

note: translators: 1: license key expiry date 2: Hookturn account URL
en: <b>Your license key expired on %1$s</b>.<br/><br/>To continue receiving new features, security updates and support, log into your <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn account</a> and renew your license.
nl: <b>Je licentiesleutel is %1$s verlopen op </b>.<br/><br/>Om nieuwe functies, beveiligingsupdates en ondersteuning te blijven ontvangen, log je in op je <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn account</a> en verleng je je licentie.

en: Your license key has been disabled.
nl: Je licentiesleutel is uitgeschakeld.

note: translators: 1: Hookturn account URL
en: <b>Invalid license</b>.<br/><br/>Try entering your <em>License Key</em> again. Then hit the <em>Save License Key</em> button followed by the <em>Activate License</em> button. If the issue persists, log into your <a href="%s" target="_blank">Hookturn account</a> and check the status of your license.
nl: <b>Ongeldige licentie</b>.<br/><br/>Probeer je <em>licentiecode</em> opnieuw in te voeren. Druk vervolgens op de knop <em>Licentiecode opslaan</em> gevolgd door de knop <em>Licentie activeren.</em> Als het probleem aanhoudt, log je in op je <a href="%s" target="_blank">Hookturn account</a> en controleer je de status van je licentie.

en: Your license is not active for this URL.
nl: Je licentie is niet actief voor deze URL.

note: translators: 1: plugin name
en: This appears to be an invalid license key for %s.
nl: Dit lijkt een onjuiste licentiesleutel te zijn voor %s.

en: Your license key has reached its activation limit.
nl: Je licentiesleutel heeft zijn activatielimiet bereikt.

en: <b>Licence key activated</b>.<br/><br/>Plugin updates are now enabled.
nl: <b>Licentiesleutel geactiveerd</b>.<br/><br/>Plugin updates zijn nu ingeschakeld.

en: <b>License key deactived</b>. Updates now disabled.
nl: <b>Licentiesleutel gedeactiveerd</b>. Updates nu uitgeschakeld.

note: translators: 1: plugin settings page URL 2: Hookturn plugin URL
en: To enable updates, please save and activate your license key on the <a href="%1$s">Theme Code Pro Settings</a> page. If you don't have a licence key, please visit <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn</a> for details and pricing.
nl: Om updates in te schakelen, sla je je licentiesleutel op en activeer je deze op de pagina <a href="%1$s">Theme Code Pro instellingen.</a> Als je geen licentiesleutel hebt, ga dan naar <a href="%2$s" target="_blank">Hookturn</a> voor meer informatie en prijzen.

note: translators: 1: plugin settings page URL
en: please check the status of your license key on the <a href="%s">Theme Code Pro Settings</a> page.
nl: controleer de status van je licentiesleutel op de pagina <a href="%s">Theme Code Pro instellingen.</a>

en: Download File
nl: Download bestand

note: translators: %s: repeater field name
en: Warning: Group field %s has no sub fields
nl: Waarschuwing: groepsveld %s heeft geen sub-velden

en: Copy all to clipboard
nl: Alles naar klembord kopiëren
